šKOLKA A ŠKOLA V PŘÍRODĚ NA MÍRU

 

Každá školka i škola je unikátní, každá má jiné požadavky, přání a preference. Jedno však ocení úplně všichni: naše profesionální a akreditované instruktory.

Nabízíme možnost sestavit si školku či školu v přírodě podle vašich představ

Skvěle si rozumí jak s úplnými prťaty, tak také dokáží zabavit a zaujmout starší děti, kterým už puberta klepe na vrátka. Vaši svěřenci i vy si díky tomu užijete týden plný zábavy, sportování a užitečného stmelování kolektivu.

 

Po dohodě s vámi sestavíme dětem sportovní program šitý na míru. Děti se seznámí s novými sporty anebo prohloubí své dovednosti v těch, které už znají.
Pokud o to budete stát, zajistíme vám spolu se sportovním programem kvalitní a vyváženou stravu i pitný režim, dopravu a další doplňkové aktivity.
Tu nejlepší možnou lokaci pro vás navrhneme hned, jak si ujasníme veškeré vaše požadavky. Školky i školy v přírodě nás baví a spolu s námi budou bavit i vás.

Co všechno děti čeká

Během až 20 hodin sportovního programu děti významně zlepší své sportovní dovednosti, posílí svou imunitu i sebevědomí, v létě se dokážeme zaměřit mimo jiné na kola, bruslení, gymnastiku, plavání, tenis, horolezectví, lukostřelbu, freestylové koloběžky, skateboard, basketbal a fotbal, v zimě na lyžování či snowboard, na závěr si děti užijí tradiční závod, ve kterém vyhrává každý, a po něm získají diplom a originální a funkční dárek.

 

ON-LINE REZERVACE ŠKOLKY NEBO ŠKOLY V PŘÍRODĚ

 

Na co jsme specialisté

Co ještě umíme