Narozeninové oslavy

 

Uspořádat nezapomenutelnou narozeninovou oslavu vyžaduje spoustu času. Věnujte ho radějí svým dětem a to ostatní nechte na nás. Pro vaše malé poklady připravíme den plný zábavy, sportování a zdravých dobrot. Uvidíte, že radost z vyjímečného dne vydrží dětem třeba celý rok.

Když se zeptáte jakýchkoli dětí na světě, jaký je jejich nejoblíbenější den v roce, pravděpodobně hned vystřelí, že jsou to narozeniny.

Dynamo dětem zná recept, jak z narozenin udělat opravdu nejlepší den, jaký kdy zažily. Namísto smažených brambůrků a spousty cukrátek, které dětem neprospívají, je můžete naplnit smíchem, zábavou, zdravými dobrotami a vrchovatou porcí pohybu navrch.

 

Přesnou podobu dne D přitom dokážeme přizpůsobit vašim představám, anebo naopak můžete všechno nechat na nás.
Pozvaní kamarádi si vyzkouší celou řadu sportů či her a pochutnají si na vyvážených, kvalitních a dobrých jídlech i pití.
Sportovním i animačním programem budou provázet naši šikovní instruktoři, kteří mají k dětem vždy blízko.

Co všechno děti čeká

Možnost vyzkoušet si celou řadu sportů jako jsou kolo, brusle, lezecká stěna, tenis, fotbal, praková střelnice, hry, pohádky, trocha odpočinku, v případě zájmu také zdravé a vyvážené dobroty i pití, spousta zábavy, smíchu a dobré nálady.

 

Doporučená výbava:

Napište či zavolejte, ať víme, jaké jsou vaše možnosti a co všechno máme přivézt. Za léta pořádání eventů jsme nashromáždili úctyhodné zásoby nejrůznějších pomůcek a vybavení, které vám rádi poskytneme.

 

ON-LINE REZERVACE NAROZENIN

 

Na co jsme specialisté

Co ještě umíme