Lyžařský kurz pro mš a zš

 

Zpestřete svým svěřencům školní rok. Kurz lyžování pro mateřské i základní školy pomůže stmelit každý kolektiv a vám přinese spoustu radosti z pokroků, které děti udělají.

S rodinou se děti na hory bezpochyby dostanou, jenže s kamarády ze školky či školy je to zkrátka zábavnější.

Za týden se vaše skupina či třída naučí nebo zlepší své dovednosti v oboru, který je v naší zemi podobně důležitý jako třeba dýchání. No vážně. Kdo neumí lyžovat, ten jako by nebyl. Děti dělají v kolektivu mnohem větší pokroky. Zvlášť, když si je přitom vezmou do parády naši zkušení a trpěliví instruktoři.

 

Děti rozdělí do skupin maximálně po 5 a pomohou jim vštípit zásady bezpečné jízdy, aby se na svahu cítily jistější a samozřejmě také šťastnější.
Celou bandu můžeme vždy bezpečně dopravovat tam i zpět, anebo s dětmi strávit společný týden na horách.
Zpátky se vrátí s úsměvem, diplomem a funkčním dárkem navrch, děti čeká závěrečný závod, ve kterém vyhrává každý.

Co všechno děti čeká

Základní lyžařský postoj, přenášení váhy, obloučky a zastavení, jak správně jet i padat, vysvětlení důležitosti pravidel bezpečné jízdy a ohleduplného chování k přírodě i ostatním, bezpečnostní prvky, správná výbava a její příprava, posílení zdravého sebevědomí i imunity a radost z jízdy.

 

Doporučená výbava:

Kvalitní kalhoty a zimní bunda, jedny tenčí a jedny silnější rukavice, čepice, přilba, lyžařské brýle. Co s sebou se odvíjí podle zvoleného týdne, proto si to spolu ještě upřesníme.

 

ON-LINE REZERVACE LYŽAŘSKÉHO KURZU

 

Na co jsme specialisté

Co ještě umíme