Dynamo letní kemp

 

Ještě víc pohybu na čerstvém vzduchu, víc kamarádů i času s instruktory, které děti buď znají, anebo si brzy oblíbí. To všechno servíruje náš příměstský tábor ve vrchovaté porci. Přihlásit se může každý kluk a holka od 6 do 14 let. V kolektivu děti výrazně zlepší své sportovní dovednosti, protože výkony ostatních představují tu nejlepší motivaci. Jakmile se děti zdravě unaví, doplníme jim palivo zdravými pokrmy.

Zábava a pohyb tvoří perfektní rovnováhu.

Dočerpávání jejich nádrží na vodu bude samozřejmě probíhat po celé dny. Pohyb všeho druhu zpestří nejrůznější soutěže. Chybět nebude ani táborová olympiáda, zkrátka tábor, jak má být. Kromě spousty zážitků děti získají i dobrý vztah ke sportu, který jim s trochou štěstí zůstane na celý život.

 

Co všechno děti čeká

Děti si vyzkouší celou řadu letních sportů, například fotbal, brusle, slackline, vybíjenou a další sporty. Předchozí zkušenosti přitom nejsou podmínkou. Dohled nad nimi budou mít naši zkušení a trpěliví instruktoři sportu, které neodradí ani velká tlupa rozdováděných kluků a holek. Po táboře budou děti uvědomělejší a zodpovědnější, společný pohyb posílí týmového ducha a zdravé sebevědomí, které jsou v dnešním světě tolik potřeba. Hlavní motiv a cíl Dynamo tábora samozřejmě zůstává láska ke sportu, která s trochou štěstí vydrží dětem na celý život

 

Časté dotazy a odpovědi

Věříme, že léto 2021 bude přívětivé a příměstské tábory se za dodržení hygienických opatření konat budou. Průběžně sledujeme veškerá nařízení, která jednotlivá ministerstva vydávají, abychom splnili všechny hygienické standardy a minimalizovali tak riziko možného přenosu onemocnění.

Každý účastník musí mít s sebou 2 roušky (respirátor) a sáček na uložení roušek (respirátoru). Dezinfekce bude zajištěna pořadatelem na všech místech kde se budou děti pohybovat. Při venkovních aktivitách ji lektor bude mít neustále u sebe.

Ano, je možné zaplatit tábor přes Vašeho zaměstnavatele. V případě fakturace přímo na zaměstnavatele od Vás budeme potřebovat fakturační údaje.

Pokud je tábor zrušen v důsledku vládního opatření kvůli případné koronavirové krizi, vracíme 100 % částky zpět.

Je vždy třeba zvážit, zda dítě program tábora zvládne. Tyto případy vždy řešíme individuálně a po předchozí domluvě.

Pokud má dítě např. jen “intoleranci“ na lepek, jsme schopni zajistit náhradní stravu. Toto ale nejsme schopni zajistit při celiakii, jelikož nedokážeme zaručit, že jídlo nepřišlo při přípravě do kontaktu s lepkem. Pokud má vaše dítě speciální dietu, je možné objednat tábor bez stravy. Dítě si může na tábor jídlo nosit, jen není v našich možnostech vždy zajistit ohřev jídla.

Letní kempy 2021

Aktuální kempy

Letní kemp

26. – 30. 7. 2021

  • TCV Polabiny Pardubice
  • Od 7:30 do 17:00
  • Pondělí až pátek
  • Cena letního kempu je 2 490 Kč
Letní kemp

16. – 20. 8. 2021

  • ZŠ Závodu Míru
  • Od 7:30 do 17:00
  • Pondělí až pátek
  • Cena letního kempu je 2 490 Kč

 

Na co jsme specialisté

Co ještě umíme