Individuální lekce

 

Děti jsou jako listy na stromě. Zdánlivě všechny stejné, ale při bližším pohledu každé svým způsobem výjimečné. Některé mají už od plenek rády společnost dalších dětí, jiné se ve velkých kolektivech ne a ne cítit dobře. Protože neexistuje většího odborníka na vaše děti, než jste vy, rodiče, jistě nejlépe víte, co je pro vašeho potomka to pravé.

Pokud by vaše dítě chtělo přibrat do party jednoho či dva své kamarády, klidně může. Individuální lekce limitujeme počtem tří dětí na jednoho instruktora.

Lekcí dítě provede pečlivě vybraný instruktor s potřebnou specializací na práci s dětmi, které chtějí nebo z nějakého důvodu potřebují osobní přístup. Kromě plné pozornosti instruktora po celou dobu lekce je samozřejmostí také přizpůsobení tréninkového plánu aktuální psychické i fyzické kondici vašeho děťátka

 

Termín, čas, délka lekce či lekcí i jejich zaměření záleží jen na vás.
Individuální lekce limitujeme počtem tří dětí na jednoho instruktora.
Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé od 3 do 13 let.

Co všechno děti čeká

Významné zlepšení sportovních dovedností ve vybraném sportu jako je cyklistika, brusle, skateboard, sportovní lezení, plavání, tenis, lyžování, snowboard, posílení těla, obranyschopnosti i sebevědomí a samozřejmě spousta smíchu a dobré nálady, o jakou se umí postarat pouze pořádná porce pohybu

 

Doporučená výbava:

Co s sebou se odvíjí podle zvoleného sportu, proto si to spolu ještě upřesníme. Pokud své vybavení nemáte a neplánujete ho pořizovat, zeptejte se nás na možnost jeho vypůjčení.

ON-LINE REZERVACE INDIVIDUÁLNÍCH LEKCÍ

 

Na co jsme specialisté

Co ještě umíme