Babysitting

 

Chcete si zasportovat, pořádně si odfrknout nebo si něco nutně zařídit? Směle do toho, my to zatím vezmeme za vás. Hlídání dětí našimi instruktory má několi nesporných výhod: děti získají nové dovednosti, vědomosti či zájmy a navíc nového velkého kamaráda se kterým je pořád legrace.

Naším cílem je naučit, pobavit a smysluplně využít váš volný čas.

Babysitting v našem podání, to je nekonečná zábava při tom, co vaše dítě rádo dělá anebo co si vy přejete, aby podnikalo. Jezdí rádo na bobech či saních, běžkuje, rajzuje po horách, chce se naučit na prkně, nebo ze všeho nejraději bruslí? To vše a mnohem víc s ním můžeme prožívat klidně každý den.

 

MĚLI BYSTE VĚDĚT

Hlídání dětí nabízíme od 1 hodiny až po celý, 7hodinový den. Pokud to počasí jen trochu dovolí, s dítětem budeme trávit maximum času venku. Na vaše přání se však můžeme přesunout i do vnitřních prostor a například pomoct dítěti se školou. Veškerou výbavu či pomůcky rádi zajistíme.

Jednomu, nanejvýš dvěma dětem se vždy věnuje jeden instruktor, bezpečí vašich dětí je pro nás vždy to nejdůležitější. Proto pokud je vás v rodině celá banda, jednoduše povoláme další instruktorskou posilu či posily.

Hlídání dětí se hodí pro každého malého šikulu od 3 let. Když to však bude nutné, zvládneme to i s menšími prďolaty od 1 roku. Zpět do vaší náruče je vrátíme vždy spokojené, šťastné a pořádně vyblbnuté.

Co všechno děti čeká

Venkovní zábava a sportování všeho druhu, nebo blbnutí a řádění uvnitř, vylepšení vybraných dovedností či vědomostí.

Veškerou výbavu či pomůcky rádi zajistíme, jsme přeci Dynamo dětem.

Významné posílení imunity díky času strávenému venku, spousta radosti, smíchu a kvalitně stráveného času, vyvážené svačinky a pitný režim.

 

On-line rezervace hlídání

 

Na co jsme specialisté

Co ještě umíme